Usuwanie alergenów preparatem Allergoff® PRO

Alergia na roztocza kurzu domowego jest bardzo uciążliwa i w wielu przypadkach utrudnia codzienne funkcjonowanie. Powoduje najczęściej katar alergiczny, nasilone kichanie, świąd i pieczenie oczu, zmiany skórne, kaszel, a nawet astmę. Proponujemy Państwu innowacyjne rozwiązanie usuwania alergenów – Allergoff® PRO.

usuwanie-alergenow

Usuwanie alergenów Allergoff® PRO

Firma ICB Pharma opracowała oryginalny preparat neutralizujący alergeny kurzu domowego i bytujące w nim roztocza. Rozpylona substancja w postaci mikrokapsułek o przedłużonym uwalnianiu skleja cząsteczki kurzu, zapobiegając unoszeniu się ich w powietrzu. Działanie preparatu utrzymuje się do sześciu miesięcy!

Zabieg Allergoff® PRO został potwierdzony licznymi testami skuteczności. Działa nie tylko na roztocza, ale również na inne alergeny wziewne, takie jak: sierść zwierząt, grzyby i pleśnie, pyłki roślin itp.

Pomieszczenia, w których wykonano zabieg Allergoff® PRO, są przyjazne alergikom i nie wywołują u nich uciążliwych objawów.

Zabieg Allergoff® PRO dla biznesu

Zabieg Allergoff® PRO może być wykonywany na zlecenie klientów indywidualnych, jak również wszystkich, którzy prowadzą działalność w zakresie usług publicznych. Są to:

  • dyrektorzy placówek opiekuńczych, domów seniora, domów dziecka,
  • zarządy instytucji publicznych i transportu miejskiego,
  • właściciele domów wczasowych, pensjonatów, hoteli, uzdrowisk i SPA, domków letniskowych,
  • dyrektorzy szkół, przedszkoli i żłobków.

Naszym Klientom wystawiamy specjalny imienny certyfikat przeprowadzenia zabiegu Allergoff® PRO, który będzie można wykorzystać w celach marketingowych i promocji Państwa firmy.

certyfikat-srodowisko-przyjazne-dla-alergikow

Firma Isotech Rafał Telążka jako jedna z nielicznych w Polsce otrzymała licencję i pozwolenie na przeprowadzanie zabiegu Allergoff® PRO. Oznacza to, że mają Państwo gwarancję profesjonalnie przeprowadzonego zabiegu o wysokiej skuteczności.

allegroff-1 allegroff-2

Więcej o zabiegu mogą Państwo przeczytać na stronie poświęconej zabiegowi oraz na stronie producenta preparatu.